Mechanik

IMIDJEX spol. s r. o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava lodných motorov
- Oprava produktov BRP
- Kompletáž nových produktov BRP

- Stabilná spoločnosť s dynamickým rastom
- Práca v mladom kolektíve
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Rozširovanie znalostí formou školení a rôznych tréningov
- Možnosť osobného a profesného rozvoja

Žiadosti o prijatie do zamestnania a CV je potrebné zasielať na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti IMIDJEX spol. s r. o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení a novele zákona č. 84/2014.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik, mechanik strojov

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť IMIDJEX spol. s r.o. sa zaoberá predajom a servisom lodí, lodného príslušenstva, vodných skútrov, štvorkoliek, snežných skútrov a rôzneho ďalšieho príslušenstva. Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom prvotriedne produkty a k tomu komplexné služby. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a od tej doby neustále napreduje. Viac informácií nájdete na www.brp-world.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3197977  Megjelentetés dátuma: 23.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac