Riaditeľ spoločnosti AKE Skalica, s.r.o.

IMET, a.s.

AKE Skalica, s.r.o. Nádražná 33, 909 01 Skalica, okres Skalica
Termín nástupu
28.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie dcérskej spoločnosti IMET Group -výrobného závodu AKE Skalica, spol. s. r. o., 35 - 40 zamestnancov.
-plnenie všetkých úloh a cieľov závodu vyplývajúce z cieľov a politiky kvality,
-prípravu plánu na nasledujúci kalendárny rok v 12.mesiaci prebiehajúcom roku
-vytváranie dlhodobej aj krátkodobej stratégie, smerovanie závodu (produktové, teritoriálne , značkové. technologické atď.),
-tvorba politiky predaja AKE značky,
-personálne , obchodno – výrobné, technické, ekonomické procesy a vytváranie motivačných a pozitívnych vzťahov v spoločnosti,
-kontrolovanie dodržiavania smerníc,
-plnenie plánu výroby v čase potvrdenom klientovi,
-vyhodnocovanie a podávanie návrhov na zlepšenie konkurencieschopnosti závodu ako aj výrobkov,
-vytváranie organizačnej štruktúry závodu a následne riadenie jednotlivých úsekov,
-predkladanie úplných návrhov na investície,
-celkovú platobnú disciplínu závodu,
-vytváranie a aktualizovanie pracovných náplní priamych podriadených,
-osobné pohovory s pracovníkmi, ktoré uskutočňuje min. 1x za rok,
-bezpečnosť a životné prostredie, ktoré súvisí s prevádzkovaním závodu,
-plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Práca v stabilnej obchodnej spoločnosti, sociálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Výkon tejto pozície je veľmi náročný.
Máte radi výzvy spojené s obchodnou a výrobnou činnosťou a novou oblasťou pôsobenia?
Motivuje Vás sloboda organizovania svojho pracovného času, veľký priestor, kompetencie?
Chcete na sebe tvrdo pracovať a neodradia Vás prvé prekážky a odmietnutia?
V prípade očakávaných obchodných výsledkov sa nemusíte obávať o svoju budúcnosť a veľmi dobrý zárobok.
Budeme však akceptovať len takých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a preukázateľné výsledky.
Písomné žiadosti so životopisom a tel. číslom zasielajte do 28.10.2016 na e-mailovú adresu: [email protected]. zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.
Kontaktovaní a na pohovor prizvaní budú len tí uchádzači, ktorí najviac spĺňajú podmienky prijatia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s. r. o., je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko- rozmerové ložiská do náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- riadiace zručnosti, schopnosť viesť kolektív,
- samostatnosť pri riešení úloh,
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
- flexibilita,
-vysoká odbornosť,
- pro firemná orientácia a lojalita,
- zodpovedný a odborný prístup,
- vyrovnaná a zrelá osobnosť,
- schopnosť racionálne sa rozhodovať,
- odolnosť voči stresu,
- profesionálny prístup k zamestnancom a obchodným partnerom.

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2766846  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016