Majster na druhú smenu - vhodné pre dôchodcu, dva týždne mesačne

IMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.Dovolenkové a vianočné odmeny, možnosť práce aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej
zmeny
  • zodpovednosť za rozdelenie pracovných úloh
  • plnenie dennej produkcie
  • kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných,
protipožiarnych a hygienických predpisov
  • uzamykanie a kódovanie budov, riešenie problémových situácií
  • prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
  • evidencia prítomnosti zamestnancov na pracoviskách

  • stabilné zamestnanie
  • dobrý kolektív
  • možnosť zaučenia
  • finančné odmeny
  • bezpečné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodnejšia pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

8

Skúsenosti s organizáciou strojárenskej výroby, čítanie výkresov, zodpovednosť. Práca od 14,30 do 22,30 hod., 8 hodín denne , dva týždne v mesiaci.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3896764  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.