Čašník/Barista - Čašníčka/Baristka v Monalisa zmrzlináreň Piešťany

IMAGINARIUM s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21. 03. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zmrzlinárne hľadáme uchádzača ktorý:
-zdiela naše nadšenie pre kvalitnú zmrzlinu
-je milý a komunikatívny
-rád poradí a je ústretový k zákazníkovi
- rád pracuje v kolektíve, ale zároveň je samostatný
-dodržiava štandardy a čistotu prevádzky

Tvojou úlohou bude:
- práca za barom, porcovanie zmrzliny, servírovanie zákuskov
-obsluha a komunikácia so zákazníkmi
-príprava káv, limonád, frappé
-prípravné práce pred otváraním a zatváraním prevádzky

-baristické školenia
-práca v mladom a rodinnom kolektíve
-vynovené a moderné prostredie
-zamestnanecké zľavy
-mzda aj počas zimnej uzávierky

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám pošli mailom na [email protected]
Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

-zdravotný preukaz
-prax v obore výhodou

Zmrzlináreň Monalisa je situovaná v centre mesta Piešťany. Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou domácej talianskej zmrzliny, a to tradičnou remeselnou metódou priamo na prevádzke. Okrem iného ponúkame aj kaviarenské a cukrárenské produkty. Monalisa je vďaka svojej výnimočnej zmrzline vyhľadávana zákazníkmi z celého okolia. Spokojnosť zákazníka a kvalita služieb je pre nás prvoradá, preto by sme radi spolupracovali s pracovitým a príjemným tímom.
ID: 3870337  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac