Finalizátor zákaziek digitálnej tlače

IMAGEWELL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac TPP, v prípade relevantnej praxe dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá digitálna veľkoplošná tlačiareň hľadá nového kolegu na pozíciu finalizácie tlačiarenských zákaziek.

Náplň práce zahŕňa:
finalizáciu tlačiarenských zákaziek pomocou zariadení a ručne
knihársku prácu
kontrolu vyrobených zákaziek
balenie zákaziek
prácu s PC
bežnú obsluhu a údržbu tlačiarenských zariadení používaných pri Vašej práci
evidenciu spotreby a vedenie záznamov zo zákaziek

Detailné zaškolenie na obsluhu a na pracovné postupy zabezpečíme z našej strany. Ponuka mzdových podmienok je priamo závislá od Vašich odborných skúsenosti a praxe s digitálnou tlačou. Ak ste vyškolený človek a pracoval ste v niektorej z konkurenčných veľkoplošných tlačiarní, ponúkneme Vám iné mzdové ohodnotenie.

-používame ekologické farby bez rozpúšťadiel a smradu
-nové a bezpečnejšie zariadenia na prácu
-výborný pracovný kolektív
-prehľadný a jasný systém odmeňovania
-aktívny prístup zo strany zamestnávateľa a dodatočná motivácia
-upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
-dobrá dostupnosť aj MHD

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku s Vašimi referenciami prostredníctvom profesia.sk.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, signmaking, montáž reklamy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka ktorý očakáva spoľahlivosť a aj vie čo spoľahlivosť znamená. Spoľahlivosť zo strany zamestnávateľa je to čo ponúkame ako ju aj od Vás očakávame.

Požiadavky na úspešného kandidáta:
- prax, školenia alebo technické zručnosti v polygrafickej oblasti
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- samostatnosť
- vedieť dodržiavať dohodnuté pravidlá

Úspešný uchádzač by mal mať prax a znalosti pracovných postupov v polygrafii alebo ideálne vo veľkoplošnej digitálnej tlači, schopnosť riešiť jednoduché technické problémy a údržbu a ovládať prácu s PC.

Radi uprednostníme kandidáta s dodatočnou praxou v danej oblasti ako napríklad:
so skúsenosťou s vysokofrekvenčným zváraním PVC,
so skúsenosťami s prácou s rezačkami Fotoba, Kongsberg
šitím textílií..

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3580760  Megjelentetés dátuma: 21.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR/mesiac TPP, v prípade relevantnej praxe dohodou