Zámočník- zvárač

IMA Schelling Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
9 - 12 EUR/hod.Hodinovka je závislá od výkonu. Prvé tri mesiace počas školenia 11,00 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skladanie a zváranie strojných súčasti
- Rovnanie pozváraných dielov
- Zváranie v ochrannej atmosfére CO2

Informácie o výberovom konaní

Žeriavnický a viazačský preukaz výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita

Sme špecialisti na vývoj a výrobu modulárnych zariadení pre drevársky, kovospracujúci a plastikársky priemysel. Ako líder pre digitalizovanú a plne automatizovanú sériovú výrobu, predávame naše inteligentné špičkové zariadenia po celom svete prostredníctvom našich servisných a predajných spoločností. V našom sortimente nájdete systémy pre celý procesný reťazec od skladovania, delenia, manipulácie až po olepovanie hrán, CNC obrábanie, vŕtanie, triedenie a stohovanie veľkoplošných materiálov z dreva, kovu alebo plastu. Okrem toho ponúkame širokú škálu služieb a množstvo produktov na digitalizáciu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1135380  Megjelentetés dátuma: 13.2.2023  Alapbér (bruttó): 9 EUR/hod.