Vedúci zákazníckej podpory pre internetové obchody / Head of Customer Care

iM3 s.r.o.

Miesto práce
Malotejedská 515/8, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
02.09.2019
1 200 - 1 400 EUR/mesiacod 1200€ (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúsenosti) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rýchlo rastúca spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2007. Pôsobíme v oblasti online obchodu masážnych, kozmetických a rehabilitačných potrieb. Do nášho mladého a dynamického tímu hľadáme ambiciózneho vedúceho zákazníckej podpory, ktorý zabezpečí vysokú kvalitu služieb a zlepší efektivitu a výkonnosť práce. Práca v rodinnom a príjemnom prostredí medzi usmievavými ľuďmi. Ak máte predchádzajúce skúsenosti zo zákazníckeho centra, z oblasti online obchodu, máte dobré obchodné zručnosti a hovoríte po slovensky, po maďarsky a po anglicky ste ideálny kandidát na pozíciu.

Čo vyžadujeme od Vás v rámci pracovnej náplne:
- Riadenie zákazníckej podpory
- Sledovanie a manažment spätných väzieb zákazníkov, recenzií
- Dozor nad príjmom a riadenie reklamácií a sťažností
- Navrhovanie a implementácia riešenia pre zvýšenie efektívnosti výkonu práce zákazníckej podpory
- Dohľad nad logistikou a komunikácia s logistickou spoločnosťou
- Riadenie akcií zameraných na podpory predaja
- Prieskum trhu, sledovanie obchodných príležitostí
- Zavádzanie nástrojov na podporu predaja zákazníckej podpory
- Meranie a zlepšenie výkonu Xsellu a Upsellu uskutočneného zákazníckou podporou
- Meranie a zvyšovanie pomeru opakovaných nákupov klientov
- Riadenie akvizície kľúčových obchodných prípadov, verejných súťaží, veľkoobchodných partnerstiev
- Komunikácia so strategickými obchodnými partnermi a dodávateľmi
- Spracovanie reportov

motivačná variabilná zložka mzdy, zamestnanecké zľavy z predávaného tovaru, rodinná atmosféra, firemné akcie, team buildingy, stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom, účasť na odborných konferenciách, školeniach a výstavách

ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM prosíme zasielať E-MAILOM na [email protected] alebo poštou na uvedené kontakty. Nezabudnite uviesť aj OČAKÁVANÝ MESAČNÝ PLAT (brutto / netto).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

- obchodný duch
- zákaznícky orientovaný prístup
- tímový hráč
- samostatnosť
- cieľavedomosť
- iniciatívnosť, proaktívny prístup
- kreativita,
- zodpovednosť
- zmysel pre humor

VÝHODOU pri výberovom konaní sú:
- základné znalosti online marketingu
- prax v internetovom obchode, resp. v call centre
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov
- znalosť ďalších cudzích jazykov alebo predošlý pobyt v zahraničí

Spoločnosť iM3, s.r.o. je mladá dynamická firma, ktorá prevádzkuje internetové obchody na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku, v Nemecku a v Poľsku. Predávame príslušenstvo pre masérov, kozmetičky, pomôcky na rehabilitáciu, jogu, fitness a doplnky pre zdravý životný štýl. (www.fabulo.sk, www.fabulo.cz, www.fabulo.hu).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3739788  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 400 EUR/mesiacod 1200€ (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúsenosti) + variabilná zložka