Zákaznícka podpora pre internetové obchody

iM3 s.r.o.

Miesto práce
Malotejedská 515/8, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
27.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600€ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia prijatých objednávok internetových obchodov (www.fabulo.sk, fabulo.hu, www.masaznelehatka.sk, www.treneroci.sk. www.maserskestoly.cz a ďalšie)
- riešenie objednávok a reklamácií (obyčajne cez email a telefón)
- komunikácia so zákazníkmi (SK, CZ, HU) a obchodnými partnermi (SK, CZ, HU, ENG)
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi firemnými klientmi
- prieskum trhu, sledovanie obchodných príležitostí
- vypracovanie cenových ponúk na mieru
- príjem a naskladnenie tovaru
- inventarizácia tovaru a organizovanie expedície zásielok (pošta, kuriérske spoločnosti)
- kontrola kvantity a kvality naskladneného alebo vráteného tovaru od zákazníkov
- predvádzanie alebo prezentácia produktov zákazníkom na predajni, odborné poradenstvo pri predaji, pomoc pri výbere produktov
- pridávanie nových produktov na stránky e-shopov
- administratívna práca (pokladňa, fakturácia)
- priebežné samovzdelávanie v obore (odborná znalosť sortimentu, komunikačné zručnosti)
- účasť na stanovených vzdelávacích aktivitách spoločnosti

notebook, zamestnanecké zľavy z predávaného tovaru, rodinná atmosféra, voľný vstup na športové podujatia a kultúrne programy, zľavy na masážne kurzy organizované firmou

ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM prosíme zasielať E-MAILOM alebo poštou na uvedené kontakty. Nezabudnite uviesť aj OČAKÁVANÝ MESAČNÝ PLAT (brutto / netto).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zákaznícky orientovaný prístup
- komunikatívnosť
- precíznosť
- odolnosť voči stresu
- schopnosť pracovať v tíme
- zmysel pre humor

VÝHODOU pri výberovom konaní sú:
- prax v kamennom alebo internetovom obchode, resp. v call centre
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov
- znalosť ďalších cudzích jazykov alebo predošlý pobyt v zahraničí.
- znalosť účt. programu Pohoda
- vodičský preukaz

Spoločnosť iM3, s.r.o. je mladá dynamická firma, ktorá prevádzkuje internetové obchody na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku, v Nemecku a v Poľsku. Predávame príslušenstvo pre masérov, kozmetičky, pomôcky na rehabilitáciu, jogu, fitness a doplnky pre zdravý životný štýl. (www.fabulo.sk, www.fabulo.cz, www.fabulo.hu).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2725276  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600€ / mesiac