Právny asistent - študent právnickej fakulty

IKRÉNYI & REHÁK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
325 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov a podaní pre advokátov a koncipientov pri poskytovaní právnych služieb
- spracovanie právnych rešerší
- administratívna agenda súvisiaca s chodom advokátskej kancelárie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Zodpovednosť, spoľahlivosť a záujem o prácu

Advokátska kancelária IKRÉNYI & REHÁK, s.r.o. poskytuje komplexné služby pre klientov v rôznych oblastiach práva s pestrou a zaujímavou agendou obchodného, sporového, transakčného, IT a IP práva ako aj insolvenčného práva.

Kancelária pravidelne získava odporúčania v prestížnej ankete Právnická firma roka v rôznych oblastiach, vrátane sporovej agendy, hospodárskej súťaže, IT, pracovného práva a osobitne vysoko sa umiestňuje v oblasti reštrukturalizácií a insolvencie, kde v roku 2016,
2018-2022 získala aj víťazné ocenenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1925436  Megjelentetés dátuma: 6.2.2022  Alapbér (bruttó): 325 EUR/mesiac