Mechanik /údržbár

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
IKO Slovakia, Kaplinské pole, Senica
Termín nástupu
dohodou
5,33 EUR/hod.mesačný bonus do 20 %, rizikový príplatok, príplatok za druhú zmenu, ročný bonus, spolu hrubá mzda mesačne v priemere 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
• Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého
chodu prevádzky
• Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni, zváranie
• Obsluha tlakových, zdvíhacích, hasiacich, chladiacich zariadení, žeriavov
(viazanie bremien), plošín a vozíkov, práca vo výškach
• Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých poruchách, zásahoch
• Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, protipožiarnych predpisov a ochrany
majetku na zverenom úseku
• Dodržiavanie štandardov kvality, interných predpisov a pracovných postupov,
bezodkladné informovanie nadriadeného o možných alebo vzniknutých
rizikách a aktívna spolupráca na ich odstránení
• Zabezpečenie čistoty, poriadku a separácie odpadov na pracovisku
• Vystupovanie v záujme pozitívnej reprezentácie zamestnávateľa
• Iniciatívnosť pri navrhovaní zmien vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu a
aktívna spolupráca pri ich implementácií
• Práca v riziku kat.3 - hluk

mesačný bonus do výšky 20 %
ročný bonus vo výške približne 1/2 hrubého mesačného platu
family day, vianočný večierok
ovocný deň
bonus pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách, pracovnom jubileu
mesačný príspevok na kartu benefitov
práca na dve zmeny ( ranná 06:00 - 14:15, poobedná 13:45 - 22:00, pondelok - piatok )

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

práca na obrábacích strojoch - Pokročilý
obsluha žeriavov a zdvíhacích zariadení - Pokročilý
preukaz viazača bremien - Pokročilý
Zváračský preukaz - Pokročilý
pneumatika, hydraulika - Pokročilý
vodné hospodárstvo chladiacich systémov - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

pozitívny prístup k práci, samostatnosť, zodpovednosť, včasné plnenie plánov, schopnosť flexibilne reagovať na zmeny, ochota spolupracovať v tíme

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3707787  Megjelentetés dátuma: 10.5.2021  Alapbér (bruttó): 5,33 EUR/hod.