Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Brusič

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základná hodinová mzda bez príplatkov: 4,67 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za výmenu a správne nastavenie nožov roztrieskovačov a mlynov, vedenie záznamov o výmene a nastavení, kontrola kvality ostrosti nožov, vyradenie opotrebovaných a zničených nožov a vedenie záznamov o tom. Účelom pozície je sledovanie funkčnosti strojov, nástrojov a prípravkov v brúsniarni a starostlivosť o čistotu priestorov a zverených zariadení.

Náplň práce/pracovné úlohy:

a) riadi a monitoruje proces roztrieskovania na vizualizácii Dieffenbacher

b) vykonáva brúsenie rezných nožov roztieskovačov, sekačky a Carmanah

c) vykonáva výmenu a nastavenie nožov na roztrieskovačoch, sekačke a Carmanah podľa manuálov jednotlivých zariadení a pokynov nadriadených

d) pravidelne kontrolujú technický stav strojov a ich opotrebiteľných častí (roztrieskovače, sekačka, suché mlyny, brúsny a umývací automat)

e) vedie záznamy o vykonaných prácach, kontrolách a zistených nezhodách (pri nezhode informuje nadriadeného)

f) vykonáva priebežnú kontrolu a jednoduchú údržbu brúsok a pridelených zariadení podľa predpisov a návodov

g) spolupracuje s údržbou a majstrom na identifikácii a odstraňovaní porúch zariadení brusiarne, roztrieskovačov, sekačky a Carmanahu

h) čistí priestory a strojné zariadenia brusiarne a haly roztrieskovačov podľa pokynov majstra

i) preberá zmenu na pracovisku a informuje o priebehu zmeny

j) správna manipulácia s pridelenými zariadeniami a ich efektívne využívanie

- Ponúkame stabilitu v najväčšej spoločnosti zameranej na predaj nábytku na svete.
- Príspevok na dopravu.
- Zimný darček a zimný vitamínový program.
- Dotovaná strava + firemné raňajky.
- Zľava na nákup v obchodnom dome IKEA.
- Vstup do plavárne v MA, vstup do fitness, v lete na kúpalisko v MA.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
- Špeciálny program loajality - príspevok na dôchodkový účet.
- Zľava poskytovaná zmluvnými obchodmi a službami v MA a okolí.
- Podpora pri životných udalostiach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B

· Stredoškolské vzdelanie technického smeru
· Orientácia v normách a v technických podkladoch na vykonávanie obrábacích operácií
· Voľba postupu práce a technologických podmienok brúsenia
· Upínanie brúsiacich a iných nástrojov, upínanie obrobkov a stanovenie ich polohy na rôznych druhoch brúsok
- Obsluha brúsok
· presnosť, precíznosť
· rozlišovanie tvaru predmetov
· koncentrácia pozornosti
· konštrukčná a priestorová predstavivosť
· praktické myslenie
- rozhodnosť
· numerické spôsobilosti
· technické spôsobilosti

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Behunová
E-mail: poslať životopis
ID: 3555079  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná hodinová mzda bez príplatkov: 4,67 EUR/hod.