Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Skladník náhradných dielov

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacprémie až do výšky 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje príjem a výdaj tovaru zo skladu náhradných dielov
• zodpovedá za výšku skladových zásob náhradných dielov a nástrojov
• organizuje proces vykládky a uskladnenia tovaru, spracováva a potvrdzuje dodacie doklady
• vydáva tovar zo skladu zodpovednému zamestnancovi
• označuje a popisuje náhradné diely a nástroje
• vykonáva inventúru v sklade v spolupráci so správcom náhradných dielov
• práca je vhodná pre fyzicky zdatných uchádzačov - pracuje sa s ťažkými náhradnými dielmi (motory)
• práca na 2 zmeny (8-hodinové)

- 10% prémie
- zamestnanecká doprava zo smeru Holíč, Plavecký Mikuláš a Šaštín, alebo príspevok na dopravu
- príspevok na stravu
- navýšené príplatky za zmennosť
- týždeň dovolenky navyše
- príspevok na DDS
- 15% zľava pri nákupe v IKEA
- multisport karta
- zdarma plaváreň, kúpalisko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- orientácia v dodacích listoch a ďalších dokumentoch sprevádzajúcich tovar
- znalosť evidencie skladovéh tovaru, vrátane evidencie pohybu zásob a spracovania prehľadu o zásobách
- znalosť evidencie dodávateľov tovaru
- schopnosť prijať zodpovednosť
- samostatnosť, sebakontrola
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- organizačné schopnosti
- dôslednosť a zameranie na detail
- komunikačné zručnosti

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Palušáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3258478  Megjelentetés dátuma: 1.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac