Можливість для людей з України
Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Kreslič/ka výkresov - AutoCad - miesto výkonu práce: Malacky

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacV prípade práce na dohodu - študent VŠ- 10€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreslenie výkresovej dokumentácie v programe AutoCad
Tvorba technickej dokumentácie (tabuľky, textové dokumenty atď.)
Overovanie skutočných inštalácií v prevádzke a aktualizácia existujúcej dokumentácie
Nutné dochádzať do fabriky v Malackách 2 dni v týdžni

- Zaujímavá skúsenosť v silnej spoločnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce a profesného rastu
- Spolupráca na projektoch pri rozvoji fabriky

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom a aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SolidWorks - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, Svedomitosť, Spoľahlivosť, Technické myslenie, Flexibilita,

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristina Hollá
Tel.: +421910833353
E-mail: poslať životopis
ID: 3039447  Megjelentetés dátuma: 8.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac