Údržbár

IKEA Components s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ /brutto (vrátane príplatkov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie údržby a prevádzky baliacich zariadení a automatického skladu
- zodpovednosť za technické vybavenie výroby a skladu, vykonávanie pravidelných obhliadok zariadení
- zodpovednosť za vykonávané zásahy na zariadeniach
- plánovanie odstávok a pravidelnej údržby na zariadeniach
- zodpovednosť za stav skladu náhradných dielov a miestnosť údržby
- zodpovednosť za včasné odstránenie vzniknutých porúch

- zdarma firemná autobusová doprava (3 linky - Senica, Skalica, Záhorská Ves)
- 5 dní dovolenky naviac
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- preplácanie všetkých nadčasov nad rámec zákona v danom mesiaci
- príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
- mesačné prémie a dochádzkový bonus
- stravovanie vo vlastnej kantíne
- každý deň desiatové občerstvenie a pitný režim zdarma
- sociálny program: príspevok na regeneráciu pracovnej sily, odmeny za odpracované roky a životné jubileá, športové aktivity, vianočný večierok
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť príspevku na ubytovanie
- zamestnanecká zľava v obchodnom dome IKEA
- vernostný program Thanks! (individuálne dôchodkové sporenie)

Informácie o výberovom konaní

vyhláška 508/2009, § 21 je podmienka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/SOU elektrotechnického zamerania/vyhláška 508/2009, §21
- vedomosti v oblasti techniky
- pracovné skúsenosti z výrobnej oblasti výhodou
- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- ochota pracovať na 12 hodinové zmeny (deň, noc, 2 dni voľna)
- manuálne zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- základy práce s PC

IKEA Components s.r.o. odštartovala svoje obchodno-výrobné aktivity v roku 2000. Sme súčasťou dodávateľského reťazca IKEA a zameriavame sa na najlepšie riešenia v oblasti nákupu, priemyselného balenia a distribúcie nábytkových kovaní určených na predaj v sieti obchodných domov IKEA.
Naše hlavné zameranie je balenie a distribúcia. Balíčky a kartóny s kovaniami sa balia na moderných automatických linkách a poloautomatických strojoch. Vysoko výkonnú a modernú techniku máme aj v našom sklade. Naši pracovníci tu pracujú s najmodernejšou skladovou a manipulačnou technikou. Zamestnávame viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3172135  Megjelentetés dátuma: 20.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ /brutto (vrátane príplatkov a prémií)