Hlavný účtovník

IKAR, a.s.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Termín nástupu
24.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.500,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti, koordinácia tímu účtovníčok
- účtovanie prideleného okruhu dokladov na mesačnej báze
- mesačné uzávierky – dohľad nad jej komplexnosťou a správnosťou
- zostavenie kompletnej ročnej účtovnej závierky - tvorba súvahy a VZaS, poznámok
- spracovanie daňových priznaní DzPPO v spolupráci s nadriadeným, DPH, DzMV, zrážková daň
- spracovanie štatistických výkazov, výkazu NBS
- príprava podkladov pre audit z oblasti účtovníctva
- tvorba účtovných smerníc spoločnosti
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve

- práca v kolektíve v stabilnej spoločnosti
- možnosť tréningových a rozvojových školení
- narodeninové voľno
- ročné odmeny v závislosti od plnenia plánu
- DDS (3. pilier)
- karta Multisport
- nákup tovaru za zvýhodnenú cenu
- občerstvenie na pracovisku - bezodný pohár (výborná kávička, čaj, minerálka)

Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách (pokiaľ si nevyberieme kolegyňu/kolegu už v prvom kole). Nech sa páči, kontaktujte našu spoločnosť zaslaním životopisu a motivačného listu na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
HELIOS - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Zodpovednosť a precíznosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Všeobecný prehľad a analytické schopnosti, schopnosť vnímať súvislosti
- Schopnosť samostatne pracovať

IKAR, a.s. je najväčšie slovenské knižné vydavateľstvo a distribúcia pôsobiace na trhu od roku 1990. V súčasnosti zamestnáva cca 100 pracovníkov, vydáva ročne vyše 400 nových knižných titulov a v rámci veľkoobchodu ponúka cca 70 tisíc knižných titulov v slovenskom a českom jazyku, prevádzkuje internetové kníhkupectvo bux.sk a ďalšie knižné stránky a projekty ako luxusnakniznica.sk, odeon.sk, severskekrimi.sk, yoli.sk a priroda.sk.

Zásady spracovania osobných údajov:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3630604  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.500,- €