Administratívny pracovník

IKAR, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia došlých faktúr do registratúry, skenovanie
- administratívne práce na ekonomickom oddelení
- dodržiavanie platných právnych noriem spojených s vykonávaním prác
- ďalšie úlohy podľa pokynov svojho nadriadeného

ponúkame:
- prácu v kolektíve v stabilnej spoločnosti
- narodeninové voľno
- ročné odmeny v závislosti od plnenia plánu
- DDS (3. pilier)
- kartu Multisport
- nákup tovaru za zvýhodnenú cenu
- občerstvenie na pracovisku - bezodný pohár (výborná káva, čaj, minerálka)

Informácie o výberovom konaní

práca je na polovičný úväzok - 4h
pracovná pozícia je vytvorená na dobu neurčitú, skúšobná doba v zmysle zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Fakturácia - Základy

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- vzťah k číslam
- zmysel pre detail

IKAR, a.s. je najväčšie slovenské knižné vydavateľstvo a distribúcia pôsobiace na trhu od roku 1990. V súčasnosti zamestnáva cca 100 pracovníkov, vydáva ročne vyše 400 nových knižných titulov a v rámci veľkoobchodu ponúka cca 70 tisíc knižných titulov v slovenskom a českom jazyku, prevádzkuje internetové kníhkupectvo bux.sk a ďalšie knižné stránky a projekty ako luxusnakniznica.sk, odeon.sk, severskekrimi.sk, yoli.sk a priroda.sk.

Zásady spracovania osobných údajov:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2409699  Megjelentetés dátuma: 12.1.2022  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac