Head of Back Office

BILLDU LTD, organizačná zložka

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
900 - 1 300 EUR/mesiacMzda sa odvíja od Tvojich schopností, zručností a skúseností. Môžeš pracovať na plný úväzok alebo na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich nových urbánno-hipsterských startup priestorov hľadáme príjemného kolegu či kolegyňu , ktorý nielen zastreší náš back office, ale nebojí sa administratívy a pripraví podklady pre účtovníctvo

Čomu sa budeš venovať:
- administratívna podpora back officu, správa databáz, evidencia majetku
- zabezpečovanie objednávok (kancelárskych potrieb, drogérie, občerstvenia...), evidovanie nákladov
- starostlivosť o návštevy
- evidencia a kontrola došlých faktúr, zasielanie podkladov pre účtovníctvo a mzdové oddelenie, vypracovanie pravidelných podkladov pre účtovníctvo na základe billingu našich zákazníkov
- organizácia firemných akcií a budovania kolektívu

Čo ponúkame?
- nechceme sa chváliť, ale výborný kolektív :)
- stabilnú pozíciu a neformálne prostredie v prosperujúcej firme
- multisport kartu na šport a relax
- výbornú kávu zdarma
- bezproblémové parkovanie a príjemné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Účtovníctvo - Základy
Google Docs - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť
- žiaden strach pred Excelom, papierovačkami a rôznorodou administratívou
- dobrá znalosť MS Office (Excel, Word) a Google Docs
- prax s vedením kancelárie, vybavovaním pošty a bežnou administratívou

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Pošli svoj životopis a pomôž nám budovať výnimočný produkt pre malých podnikateľov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3948672  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac