Skladník

IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody / od augusta
1 380 EUR/mesiacpríplatky k cestovnému za odpracovaný deň až do výšky 88 €/mesiac, príplatky za nadčasy 50% priemernej hod. mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naskladnenie prijatého tovaru podľa plánu na základe objednávok v systéme
- kontrola a spracovanie zákazníckych vratiek podľa platného procesu a ich zaskladnenie do systému
- vyskladnenie tovaru v zmysle objednávok v požadovanom čase a kvalite
- príprava a nakládka tovaru do vozidiel podľa jednotlivých prepravcov
- odoslanie tovaru do krajín určenia.

- práca v jednozmennej prevádzke Po-Pi (voľné víkendy)
- časové konto
- príspevok na cestovné 4 EUR/odpracovaný deň
- príplatky za nadčasy 50% od prvej hodiny
- dochádzkový bonus formou náhradného voľna
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (lll.pilier)
- nákup tovaru za zvýhodnené ceny
- pitný režim

Ak Vás oslovila naša pracovná ponuka, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie na VZV vítané
- samostatnosť
- presnosť
- spoľahlivosť
- lojálnosť

Veľkoobchod s pneumatikami, diskami a príslušenstvom.
Spoločnosť je súčasťou skupiny IHLE, jedného z najväčších veľkoobchodov v Európe.
IHLE je súčasťou skupiny MICHELIN.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3771759  Megjelentetés dátuma: 6.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 380 EUR/mesiac