Externý školiteľ/ Externá školiteľka

IGT Slovakia Corporation organizačná zložka

Miesto práce
Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
oktober 2019
Mzdové podmienky (brutto)
5,25 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné preškolenie vačšieho počtu pracovníkov na prácu s on-line terminálom. Obdobie preškoľovacieho procesu je december 2019 - február 2020. Preškolenia budú prebiehať v Rimavskej Sobote. Dĺžka trvania jedného preškolenia sú cca 2 hodiny. Denne plánujeme tri preškolenia (8:30, 11:30, 14:30), pondelok až piatok ( v piatok len dve preškolenia 8:30, 11:30). Počet účastníkov na jednom preškolení je 12 - 20 pracovníkov.

Zodpovedné oboznamovanie sa s priebežnými zmenami týkajúcimi sa bezprostredne obsahu školenia

Bezplatné zaškolenie a supervízne vedenie v prvých mesiacoch výkonu lektorských aktivít.
Získanie praxe v medzinárodnej spoločnosti.

Jedná sa o lektorskú činnosť v čase trvania projektu (sept. 2019 - február 2020).
Spoločnosť IGT Slovakia Corp. org. zložka zabezpečí zaškolenie ako aj tréning "soft skills" pre lektorov.

V prípade záujmu, prosím zašlite štruktúrovaný životopis na uvedenú mailovú adresu. V sprievodnom liste nás určite bude zaujímať pár slov o Vašej lektorskej motivácii a prípadných skúsenostiach s lektorovaním. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, kandidát zaslaním svojich materiálov dáva spoločnosti IGT Slovaki Corp. org.z. súhlas na spracovanie a využitie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- dobré organizačné zručnosti
- vysoká miera zpodpovednosti a samostatnosti
- príjemné a kultivované vystupovanie
- analytické myslenie
- skúsenosť s výučbou IT predmetov vítaná
- flexibilita a trpezlivosť
- schopnosť diplomaticky riešiť vypäté situácie
- ochota vzdelávať sa a získavať nové informácie

Spoločnosť sa zaoberá technickými, komunikačnými a operačnými službami a automatizovaným spracovaním dát

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3730608  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,25 - 8 EUR/hod.