Obchodná zástupkyňa

Igor Spiegel - SPIEGEL

Miesto práce
Mozartova 4193/16, 81106 Bratislava-Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ktorá sa zaoberá prevádzkovaním samoobslužných predajných automatov príjme dve pracovníčky na pozíciu Obchodná zástupkyňa a na pozíciu dopĺňačka tovaru pre Bratislavský kraj.

v zmysle osobnej dohody.

Svoje životopisy nám môžete zasielať mailom na [email protected] .
Bližšie informácie ohľadne poskytnutej pracovnej pozície Vám vieme poskytnúť na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Vyžadujeme:

- Vodičský preukaz skupiny B
- Prax vo vedení motorového vozidla
- Komunikatívnosť
- Serióznosť
- Príjemné vystupovanie
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Výhoda bydlisko v Bratislave
- a veľa iného :)

Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním, servisom a prenájmom samoobslužných predajných automatov a taktiež predajom a distribúciou surovín a potravinových výrobkov.

Spoločnosť pôsobí na trhu s niekoľkoročnými skúsenosťami na základe ktorých ponúka kvalitné a rýchle riešenie Vašich požiadaviek na zabezpečenie technológií pre teplé nápoje v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach a školách, ako aj v administratívnych budovách a výrobných halách. Popri nápojových automatoch vieme zabezpečiť do Vašej prevádzky ako doplnok snackový automat na predaj kusového tovaru.

Samoobslužné nápojové a potravinové automaty pracujú 24 hodín denne a teda dokážu kedykoľvek poskytnúť občerstvenie Vašim zamestnancom, zákazníkom alebo partnerom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2761064  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou