Web developer

ignitix IT Consulting GmbH

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20 EUR/hod.20+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účasť na navrhovaní prvotriednych webových aplikácií a mobilných webových aplikácií v medzinárodnom kreatívnom tíme vysoko kvalifikovaných vývojárov softvéru.
Práca bez hierarchií, vynikajúca pracovná atmosféra a krátke cesty rozhodovania.
Dlhodobá perspektíva - na cestách sme už 16 rokov.
Mimoriadne vzrušujúca a široká oblasť zodpovednosti, ktorá siaha ďaleko za hranice vývoja softvéru.
A ak vám viac vyhovuje home office, stačí pracovať z domu.
Spoločný úspech je spoločný. Preto ponúkame okrem nadpriemerného platu aj bonusy zamerané na úspech.
Bydlisko do 150 km od Bratislavy

- práca z domu
- spoločné aktivity (firemné pivo :-), športové aktivity)
- flexibilný pracovný čas
- práca na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Základy
SQL - Základy
ReactJS - Základy
Bootstrap - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ skúsenosti aspoň s jedným MVC Frameworkom
+ skúsenosti aspoň s jedným Frontend Web Frameworkom
+ skúsenosti s Mobile Development vyhodou

ignitix je poskytovateľom inovatívneho logistického softvéru v Európe - každý deň sa doručujú ultra rýchlo a presne milióny balíkov pomocou našich skvelých World-Mail-Award-Winning webových stránok a mobilných aplikácií. V extrémne vzrušujúco a rýchlo rastúcom trhovom prostredí rozširujeme náš vášniví tím vývojárov a hľadáme kreatívnych jedincov, ktorí chcú byť súčasťou nášho jedinečného úspechu.

Naša spoločnosť sa nachádza v centre Viedňe. Naša 160 m² veľká kancelária sa nachádza v historickej budove. Nádherná kancelária s balkónom ponúkajúci výhľad do zelene vnútorného dvoru. Okrem dobrého dopravného spojenia (priamo pri metre) je najužšie centrum iba na skok (5 minút pešo).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4034696  Megjelentetés dátuma: 15.11.2021  Alapbér (bruttó): 20 EUR/hod.