Jelentkezzen önéletrajz nélkül

ASP.NET programátor/ka

IGITECH spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 800 - 3 500 EUR/mesiacsuma pri živnosti a na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP, dohodu alebo skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie aplikácii v oblasti priemyselnej automatizácie.
Práca na nových projektoch webových aplikácií.

Hľadáme ľudí, ktorý majú radosť z programovania, neboja sa výziev, radi sa učia nové technológie. Náplňou tvojej práce bude návrh a realizácia riešení na základe podkladov a špecifikácii analytika. Tvoje návrhy samozrejme budú vítané a môžu byť súčasťou návrhu projektu.

Očakávame znalosť ASP.NET, MS SQL, znalosť knižníc DevExpress výhodou.
Možnosť práce z domu alebo vo firemných priestoroch v Novákoch.
Cestovanie nie je potrebné.

Bližšie informácie o projektoch na [email protected]

Neformálne pracovné prostredie.
Flexibilná pracovná doba.
Práca z domu alebo vo firemných priestoroch v Novákoch.
Licencie a hardware na prácu k dispozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
MS SQL - Pokročilý

Chuť pracovať
Zodpovednosť za pridelené úlohy
Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť
Záujem učiť sa nové technológie a ochota odborne sa vzdelávať
Znalosť knižníc DevExpress výhodou (nie podmienkou)

Zaoberáme sa tvorbou softvérových riešení pre priemyselné aplikácie.
Špecializujeme sa na programovanie riadiacich systémov PLC, obslužných a vizualizačných HMI/SCADA systémov, aplikačných programov, prevodníkov komunikačných protokolov, systémov pre zber a analýzu dát, záručný a pozáručný servis.
Realizovali sme viac ako 70+ projektov v oblastiach petrochemického, automobilového a strojárskeho priemyslu.
Od roku 2013 máme v portfóliu úspešné realizácie v oblasti strojového videnia.
Pôsobíme ako systémový integrátor, realizujeme riešenia "na kľúč" - od analýzy problému, cez návrh riešenia, vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávky zariadení až po spustenie do prevádzky a následnej údržby a profylaxie.
ID: 4077108  Megjelentetés dátuma: 8.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac