Procesný / technický manažér (Servis mobilných telefónov a PC)

iFix s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ a viac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správne nastavenie procesov
- návrh riešení pre optimalizáciu procesov
- zavedenie navrhovaných zmien
- koordinácia, vedenie a motivácia servisného tímu
- zodpovednosť za plnenie cieľov
- komunikácia s firemnými zákazníkmi
- tvorba analýz a reportov
- implementácia nových projektov v oblasti servisných služieb

- byť súčasťou rastu nového projektu v oblasti servisných služieb (autorizácia) a budovania brandu
- transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
- voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
- práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
- zamestnanecké zľavy na sortiment a služby
- manažérsky rozvoj a školenia
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve
- notebook, telefón

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť so servisom výpočtovej techniky (autorizovaný servis)
- skúsenosť so zavádzaním nových procesov
- vedieť viesť ľudí k pozitívnym výsledkom
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- zvládať stresové a nepríjemné situácie pod časovým tlakom
- byť zodpovedný a dôsledný
- vedieť efektívne komunikovať
- vedieť si zorganizovať svoj čas
- proaktívny prístup

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3390410  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ a viac + variabilná zložka