Office Manager/Asistentka – vedenia spoločnosti

iFix s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 7, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce a korešpondencia
- spracovanie poštových zásielok (došlé aj odoslané), objednávanie kancelárskych potrieb
- starostlivosť o plynulý chod kancelárie
- spracovanie zmlúv/ evidencia zmlúv
- rozvíjanie a udržiavanie dobrého organizačného systému
- komunikácia s klientmi, úradmi a inštitúciami
- práca s databázami
- archivácia dôležitých dokumentov a zmlúv
- administratívna podpora kolegov v rôznych ad-hoc úlohách
- príprava materiálov a podkladov k poradám vedenia spoločnosti
- komunikácia s dodávateľmi (upratovacia služba, kancelárske potreby a správcom priestorov spoločnosti a inými inštitúciami)
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti.
- iné administratívne úlohy súvisiace s prevádzkou a činnosťou spoločnosti

- Príjemné vystupovanie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- rozšírenie profesijných zručností
- priateľský tím mladých ľudí

Informácie o výberovom konaní

- Zaškolenie v priebehu nástupu.
- V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka podmienkou
- komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
- Pokročilá úroveň MS Office balík
- Profesionálny prístup, dobrá organizácia času, flexibilita a schopnosť riešiť problémy
- Predošlá skúsenosť

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3049077  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou