Web developer

iFAM s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
2 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 2000€ v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie frontend + backend webstránok, webových aplikácií, prípadne e-shopov
Vkladanie obsahu
Tvorba užívateľského rozhrania
Implementácia nástrojov pre administráciu
Testovanie funkcionality
Údržba
Tvorba mobilných aplikácií na platformách iOS a Android

Kariérny rast
Možnosť práce z domu
Odmeny
Flexibilita

Uveďte druhy preferovaných pracovných pomerov a študenti rozsah možného pracovného času, prípadne ročník štúdia.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom, vrátane podrobných referencií, zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Len vybraní kandidáti budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
AJAX - Základy
C# - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť
- zaujímavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami

Náš tím je tvorený skupinou špecialistov, disponujúcich skúsenosťami z oblasti IT, kreativitou a veľkým pracovným nasadením.
Vytváranie inovatívnych riešení jednotlivých aplikácií je pre nás výzvou a úspešná realizácia a spokojnosť nášho klienta je meradlom slúžiacim na overenie skutočnosti, že predstavy nášho zákazníka boli naplnené. Samozrejmosťou je u nás vysoká profesionalita, serióznosť, spoľahlivosť, ako aj úcta k svojmu klientovi.
iFAM s.r.o.
Jaseňova 7,
949 01 Nitra
IČO: 46 447 482
DIČ: 2023393713
IČ DPH: SK2023393713
[email protected]
ID: 3487173  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 2000€ v závislosti od skúseností uchádzača