Analytik / Analytička - hypotéky

IFA Services, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude náplň vašej práce?
• budete pomáhať s vývojom unikátneho online nástroja pre SK trh
• pre zaisťovanie podkladov budete komunikovať s bankami i s ďalšími ľuďmi z oblasti finančného trhu
• budete kontrolovať aktuálnosť úrokových sadzieb, dozerať na funkčnosť aplikácie, spolupracovať s naším IT týmom a zadávať im úlohy

Informácie o výberovom konaní

Prečo pracovať pre nás?
• aplikáciu, ktorá nám funguje v ČR, nasadzujeme na SK trh – budete rásť spolu s našou firmou
• vysoký potenciál rastu Vašich odmien a ďalšie benefity
• nejde o klasickú obchodnú činnosť
• naši skúsení kolegovia Vás zaškolia a v zložitých situáciách radi pomôžu
• práca na HPP / ŽL – podľa dohody
• nástup možný ihneď
• v rámci firemnej komunikácie používame Slack
• môžete pracovať takmer odkiaľkoľvek, stačí mať prístup na internet

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?
• ste detailista
• orientujete sa na slovenskom hypotečnom trhu (výhodou je predchádzajúca skúsenosť na pozícii finančného poradcu)
• pokročilá práca s PC (programovanie nie je podmienkou)
• vyhovuje vám flexibilná pracovní doba
• radi hľadáte riešenia a radi sa učíte nové veci
• v prípade komplikovanejšej situácii nepodľahnete panike
• ste dobre naladený a kolektívny človek

Vytváříme aplikace pro finančně poradenské firmy a našimi partnery jsou banky a stavební spořitelny.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3784926  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac