Montážny majster/foreman

IFA - meranie, regulácia a elektrotechnika SK s.r.o.

Miesto práce
Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500€ brutto + prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie stavby na základe prideleného projektu
- riadenie tímu elektrikárov (do 20 pracovníkov)
- zadávanie úloh tímu na základe zmluvy alebo požiadaviek klienta
- znalosť anglického jazyka
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
- riadenie dokumentácie v rámci stavby na základe zmluvy a požiadaviek zamestávateľa/klienta
- zapezpečenie efektívneho plnenia harmonogramu
- komunikácia s klientom a inými subdodávateľmi za účelom splnenia termínov a dosiahnutie realizácie diela

- časové konto, ktoré umožní čerpať viacej dní voľna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektretechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky §23 vzhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- strategické a logické myslenie
- SŠ/VŠ elektrotechnického zamerania
- užívateľská úroveň práce v programoch balíka Microsoft Office
- silná osobnosť s orientáciou na ciele, prirodzená autorita a líderstvo

IFA - mre SK, s.r.o. je spoločnosť so zastúpením v Nemecku a dlhoročnými skúsenosťami na nemeckom pracovnom trhu. Zabezpečujeme pracovnú silu pre klientov v Nemecku, pomáhame pri veľkých projektoch a realizujeme aj samotné projekty.
ID: 3467109  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500€ brutto + prémie podľa dosiahnutých výsledkov