Asistent/ka Shift-leadera

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida
Termín nástupu
ASAP
4,3 EUR/hod.+ variabilný bonus aj v skúšobnej dobe + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava materiálu na výrobu.
Prevoz a zabezpečenie dostatočného množstva materiálu na každú operáciu.
Nastavovanie, dolaďovanie a výmena štítkov.
Zabezpečenie odvozu hotových výrobkov.
Príprava nadbytočného a nepotrebného materiálu z výroby na presun do skladu.
Pomoc shift leaderom pri udržiavaní poriadku na pracovnej zmene.
Kontrola uloženia materiálov v daných zónach počas výrobného procesu.
Zastupovanie shift leadera v prípade neprítomnosti.

Práca na 8 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka

- mesačný bonusový systém aj v skúšobnej dobe

Zmenové príplatky:
- Sobota - 50% z minimálnej hod. mzdy
- Nedeľa - 100% z minimálnej hod. mzdy
- Sviatok - 100% z priemernej hod. mzdy
- Poobedná zmena - 0,20 €/hod (nad rámec zákona)
- Nočná zmena - 40% z minimálnej hod. mzdy

- koncoročný bonus - 10% základnej mzdy
- vernostný bonus - každoročne 100€
- bonus za odporučenie kandidáta - 150€
- mesačná lotéria s možnosťou výhry - 5x 40€ poukážka
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- preplácanie cestovných náhrad 50%
- stravovanie priamo v závode, stravné lístky
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- interný zaškoľovací proces
- multisport karta za zvýhodnenú cenu
- vitamínový balíček
- každoročné navyšovanie miezd
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou.
Manuálna zručnosť.
Adaptabilita a flexibilita.

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3891547  Megjelentetés dátuma: 12.3.2020  Alapbér (bruttó): 4,3 EUR/hod.