Inšpektor/ka kvality

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmin. 900€ brutto - finálna mzda bude závisieť od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kvality výrobkov dodávaných zákazníkom
- zabezpečovanie vstupného materiálu
- dodržiavanie definovaných procesov
- minimalizovanie nepodarkov, nákladov na kvalitu
- zodpovednosť za vstupnú kontrolu, audit výrobku, balenia a procesu
- blokovanie/uvoľnovanie/scrapovanie kusov
- snaha o neustále zlepšovanie procesov kontroly

Práca na 8 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka

Zmenové príplatky podľa zákona aj nad rámec zákona:

- Každoročne : koncoročný bonus , vernostný bonus
- Bonus za odporučenie kandidáta do interného stavu
- Mesačný bonusový systém
- Príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- Preplácanie cestovných náhrad
- Stravovanie priamo v závode aj stravné lístky
- Pracovné voľno nad rámec zákona
- Dovolenka nad rámec zákona
- Interný zaškoľovací proces
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach a pre oblasť športu

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na pozícií Inšpektor kvality alebo skúsenosť z výrobnej oblasti (nie je podmienkou)
- ochota pracovať na zmennnej prevádzke
- komunikačné schopnosti
- znalosť MS Office programov
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- znalosť SAP

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Veľká Ida 767
044 55 Veľká Ida
ID: 3676220  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac