Projektový manažér pre oblasť montáže nábytku

IDONA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacuvedený plat je nástupný, ostatné odmeny budú riešené dodatočne pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

činnosti projektového manažéra počas montáže interiérov v zahraničí aj na Slovensku - riadenie projektov-montáží, komunikácia so subdodávateľmi, komunikácia so zákazníkom, celková organizácia montáže od začiatku po ukončenie projektu

poskytnutie mobilného telefónu, notebooku, firemného vozidla

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nábytkárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

montáž interiérov v zahraničí

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť Idona s r.o. pôsobí na trhu od roku 1989. Hlavnou činnosťou firmy je výroba nábytku, doplnkov a zariaďovanie atypických interiérov kancelárií, hotelov, bankových inštitúcií, ale aj rodinných domov. Klientom poskytujeme profesionálny komplexný servis od projekcie po montáž a dopravu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3998195  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac