Skúsený zámočník – montáž automatizovaných liniek v zahraničí

IDH Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko, Nemecko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

Montáž výrobnej techniky, najmä výrobných automatizovaných liniek podľa technických výkresov a konštrukčných plánov
Montáž a inštalácia pneumatických systémov a zariadení
Údržba a prestavba priemyselných výrobných zariadení
Montáž prípravkov a podskupín
Inštalácia dopravníkovej a zdvíhacej techniky
Práca na turnusy najmä v Nemecku

Naše požiadavky:

Ukončené vzdelanie technického zamerania
Dlhoročné skúsenosti v danej oblasti
Znalosti v oblasti inštalácie pneumatických zariadení výhodou
Cit pre detaily, schopnosť odhaliť prípadné konštrukčné chyby a odchýlky
Schopnosť pracovať podľa technických výkresov a konštrukčných plánov
Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
Ochota pre nasadenia na projektoch v zahraničí (Európa a svet)
Základná znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť profesného rastu
Zaškolenie
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Schopnosť tímovej práce
Zmysel pre detail

Ako skúsený partner v oblasti automobilového priemyslu a jeho dodávateľského reťazca, sa IDH Slovakia, s.r.o., s prevádzkou na západe Slovenska, v Zohore, zaoberá montážami priemyselných zariadení, prípravkov a špeciálnych priemyselných strojov od plánovania, inžinieringu, mechanického opracovania až po uvedenie zariadení do prevádzky a ich údržby. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti automatizácie, retoolingu, premiestňovania hrubých stavieb karosérie, montáže montážnych liniek a finišovacích liniek, ako aj dopravníkovej techniky uplatňujeme v projektoch po celom svete. V oblasti výroby a opravy univerzálnych a špeciálnych paliet pre zákazníkov z oblasti logistiky dokážeme poskytnúť široké spektrum služieb a vytvárať tak individuálne riešenia pre našich zákazníkov.

IDH Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti IDH Anlagenbau und Montage GmbH so sídlom v nemeckom Glauchau. Dcérske firmy IDH sídlia okrem Slovenskej republiky aj v Mexiku, Číne a USA.
Sme hrdí na viac ako 300 spolupracovníkov IDH, ktorí každý deň posúvajú technické možnosti zákazníkov o krok ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3645541  Megjelentetés dátuma: 13.10.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac