Zvárač 131, 135, 136, 138, 141 - Zahraničie

Idex, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Týždenná čistá mzda 400,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť čítania technických výkresov, prax v odbore, kútové zvary, viacvrstvové zváranie, znalosť technológie ohýbania, zváraná hrúbka materiálu viac ako 5 mm, pozície zvárania PD (4f) alebo PC (2g), skúsenosti so zváraním rôznych konštrukcií, materiálov a hrúbok

Je potrebné vlastniť certifikát VCA

Jednorázový príspevok na dopravu do Holandska 125,00 €
Cyklus: 6 týždňov práca, každý siedmy týždeň platené voľno

UBYTOVANIE ZDARMA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je Holandská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

IDEX, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť. Náš tím tvoria ľudia s bohatými skúsenosťami v oblasti personalistiky, obchodu, marketingu a vzdelávania. Veríme, že Vám budeme nápomocní pri uplatňovaní Vašich vedomostí, pracovných skúseností a túžob na pracovnom poli. Niektorí z nášho tímu v minulosti aktívne v zahraničí pracovali a študovali, preto poznáme problematiku práce v zahraničí aj z druhej strany. Pracujeme so všetkými pracovnými pozíciami od pomocných robotníkov až po stredný a vyšší manažment. Nešpecializujeme sa na konkrétne pracovné pozície, sme univerzálnymi hráčmi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1284948  Megjelentetés dátuma: 28.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Týždenná čistá mzda 400,00 €