Vedúci servisného strediska

IDEAL - Trade Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od praktických skúsenosti a schopností kandidáta. Vaša mzda bude pozostávať z 3 zložiek. Prvá fixná od 1 300,- €, druhá variabilná - preplatená práca nadčas a tretia variabilná - prémie vyplácaná kvartálne, závislá od plnenia plánu. Máme vlastný odmeňovací systém, ktorého súčasťou sú aj rôzne benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme skúseného servisného technika, ktorý zastreší servisné práce na našich zariadeniach stlačeného vzduchu
- vybudovanie a vedenie nového tímu servisných technikov (1 až 2 servisných technikov)
- údržba a opravy kompresorov a zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu u zákazníkov východ SK a s tým spojené výjazdy služobným autom
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami kompresorov
- špecifikácia náhradných dielov podľa prevádzkovej dokumentácie
- spracovanie podkladov pre fakturáciu údržby a opráv kompresorov

- podpora stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- práce v kolektíve energetických ľudí, ktorí sú vám pripravení pomôcť
- samostatná organizácia práce
- pri dosahovaní dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilný príjem
- služobný telefón, notebook
- služobné auto aj na súkromné účely
- sociálny program
- oceníme každý nový nápad na zlepšenie
- bonusový systém podľa výkonnosti (vyplácaný kvartálne)

Máte technické zručnosti a zároveň ste dobrý šofér? Dosiahli ste vo svojej doterajšej pracovnej činnosti výborné a preukázateľné výsledky? Ste iniciatívny, technicky zdatný a máte chuť pracovať a schopnosť riešiť problémy vo zverenej technickej oblasti? Pokiaľ vás táto pracovná ponuka zaujala a chcete byť zaradený do výberového konania, zašlite nám váš životopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obor elektro-silnoprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je vyhláška 508
- podmienkou je manuálna zručnosť
(demontáž a montáž mechanických zariadení)
- očakávame samostatného a spoľahlivého kandidáta
- výhodou je prax v obore elektro-silnoprúd
- praktické myslenie, pružnosť v myslení, analyzovanie a
riešenie problémov

Sme obchodná, realizačná a servisná spoločnosť v obore stlačeného vzduchu. S viac ako 90-timi zamestnancami patríme medzi najvýznamnejších dodávateľov týchto technológií v SR a ČR. Okrem divízie kompresorov je súčasťou našej spoločnosti aj divízia lakovacích liniek, chémie, závesnej techniky a maskovania a divízia tepelného spracovania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1728754  Megjelentetés dátuma: 22.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac