Vedúci skladu

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za oddelenie skladového hospodárstva
- Riadenie práce podriadených, zabezpečenie plnenia ich pracovných povinností
- Hodnotenie podriadených zamestnancov
- Zodpovednosť za evidenciu položiek v programe Omega
- Zodpovednosť za neprekročenie trvanlivosti zásob
- Spracovanie inventúry skladu
- Sledovanie limitov skladových zásob

- Mesačná pohyblivá zložka mzdy do výšky 15% základného platu
- Možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
- Možnosť získania mesačného bonusu pre najlepších vo výške 100 EUR
- Možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny do výšky základnej mzdy
- Zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
- Príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
- Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
- Pružná pracovná doba
- Možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
- Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
- Práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

Informácie o výberovom konaní

-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o zamestnanie
-termín nástupu dohodou, idálne, čo najskôr

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, ctižiadostivosť, asertivita, schopnosť robiť rozhodnutia, presnosť
- Znalosť programu Omega výhodou, nie podmienkou, vodičský preukaz nie je podmienkou

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3572218  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900