Vedúci oddelenia expanzie/získavanie nových zákazníkov

Ideal Center, s.r.o.

Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Poprad (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
2018
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vyhľadávanie nových kontaktov a nových zákazníkov
-Prijímanie požiadaviek a objednávok od zákazníkov
-Osobné stretnutia so zákazníkmi
-Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
-Vypracovanie cenových ponúk, potvrdenie objednávok zákazníka
-Zodpovednosť za splnenie potvrdených objednávok
-Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom zabezpečenia plnenia objednávok zákazníkov
-Firemná prezentácia na rôznych výstavách a veľtrhoch
-Pripravuje reklamný a propagačný materiál pre výstavy, propagačné akcie a veľtrhy,
-Zabezpečuje vypracovávanie marketingového plánu a nástrojov pre kontakt so zákazníkom
-Podávanie tyždenných reportov

-mesačná pohyblivá zložka mzdy do výšky 15% základného platu
-možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
-možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
-možnosť získania kednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
-zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
-príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
-Mikulášsky balíček pre deti zamstnancov, vianočný darček
-pružná pracovná doba
-možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
-zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

Informácie o výberovom konaní

-znalosť programu Omega výhodou, nie podmienkou
-vodičský preukaz-podmienkou aktívny vodič
-miesto výkonu práce v sídle firmy (Poprad-Matejovce)+služobné cesty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, ctižiadostivosť, asertivita, schopnosť robiť rozhodnutia

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3412564  Megjelentetés dátuma: 7.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900