Obsluha lakovacej kabíny

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4760, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha striekacieho zariadenia pri práškovom lakovaní výrobkov
- čistenie a údržba striekacieho zariadenia
- dostrekovanie výrobkov ručnou pištoľou
- príjem, evidencia a vrátenie práškovej farby
- kontrola nanesenia hrúbky práškovej farby na výrobky

- mzda je zložená zo základu + prémie 15%, ktoré sa po 2 odpracovaných rokoch zvyšujú na 17%
- príplatky za sťažený výkon práce
- odmena za nepodarkovosť až do výšky 200€
- finančný príspevok na stravu
- automatické zvyšovanie základnej hodinovej mzdy po dvoch a štyroch rokoch
- práca na trvalý pracovný pomer, nie dohoda
- odmena za vzornú dochádzku vo výške 30 EUR/mesiac
- odmena za odpracované nadčasy vo výške 30 EUR
- možnosť získať odmenu za zlepšovací návrh uvedený do praxe vo výške 50 EUR
- možnosť získať odmenu vedúceho a bonus pre najlepších do výšky 150 EUR
- práca v stabilnej a úspešnej slovenskej firme v príjemnom kolektíve
- uvedená mzda pozostáva zo základnej zložky a z pohyblivej zložky-prémie
- príplatok za sťažený výkon práce - 3. riziková skupina
Neváhajte a pridajte sa k nám. Spoznajte nový kolegov, priateľov!

PONÚKANÉ MIESTO JE DLHODOBÉHO STABILNÉHO CHARAKTERU, NIE IBA NA DOČASNÚ NIEKOĽKO MESAČNÚ VÝPOMOC.

Miesto výkonu práce (pravidelné pracovisko) je sídlo firmy v Poprade-Matejovciach.
Momentálne jednozmenná prevádzka.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať!
Všetky Vaše životopisy si dôkladne prejdeme a vyhodnotíme.
Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

práškové lakovanie

Počet rokov praxe

2

-zodpovednosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, precíznosť, pozornosť, ochota pomáhať, samostatnosť, manuálna a fyzická zdatnosť

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3308221  Megjelentetés dátuma: 21.2.2024  Alapbér (bruttó): 7,3 EUR/hod.