Materiálový disponent - oddelenia logistiky

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, 901 01 Malacky
Termín nástupu
ASAP
Od 1.100,- eur ( v závislosti od pracovných skúsenosti kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za administratívne úkony v oblasti logistiky a administratívy
- komunikácia s externými a internými klientmi
- zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi tovaru
- zodpovednosť za komunikáciu s odberateľmi (telefonicky, emailom, vrátane podávania všeobecných informácií, zanechávania a delegovania odkazov)
- zodpovednosť za komunikáciu s dopravcami
- riadenie a koordinácia práce vodičov, koordinovanie harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru
- monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- evidencia tovaru v príslušnom systéme spoločnosti
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- operatívne riešenie zmien a reklamácií

- priestor pre osobný a profesijný rast
- možnosť jazykového vzdelávania
- kvartálne prémie, letný a zimný bonus

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, zodpovednosť, tímovosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti
Nemecký jazyk - na komunikatívnej úrovni podmienkou
Anglický jazyk - výhodou
Prax v automobilovom priemysle na pozícii disponenta - výhodou

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3777223  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1.100,- eur ( v závislosti od pracovných skúsenosti kandidáta )