LEAN koordinátor - Dohoda

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora pri vedení Lean projektov
- implementácia výroby podľa požiadavkou Lean
- plánovanie a príprava Hoshin workshopu
- podpora pri vedení jednorazových projektových tímov
- podpora pri školení personálu spoločnosti na nástroje/ metódy štíhlej výroby
- znalosť nástrojov kontinuálneho zlepšovanie - 5S, TPM, ...
- spolupráca pri Lean (5S auditov)
- kontrola nápravných opatrení

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizačné schopnosti, technické a analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť.

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2812789  Megjelentetés dátuma: 19.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou