Sales support / Event coordinator

IDEA solution s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho kolegu, ktorý má rád výzvy a bojovného ducha :)
- podpora obchodu (aktualizácia webstránky, spracovanie objednávky, fakturácia)
- podieľanie sa na tvorbe kreatívnych eventov
- organizačné a personálne zabezpečenie pripravovaných podujatí
- telefonická a mailová komunikácia spojená s organizáciou podujatí
- osobná účasť na podujatiach v rámci celého slovenska

Možnosť kariérneho rastu a s tým spojené benefity.

Životopisy doplnené fotografiou a motivačné listy zasielajte na uvedenú emailovú adresu. Vybraní uchádzači/ - ky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dávam súhlas spoločnosti Idea solution s.r.o., na spracovanie mojich osobných údajov, uvedených v tomto formulári v zmysle Zák. č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v znení zákona č. 84/2014 Z. z o ochrane osobných údajov. Súhlas možno kedykoľvek odvolať písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax pri organizácií eventov, skúsenosť s reklamou - výhoda
- komunikačné a organizačné schopnosti
- analytické myslenie
- kreativita
- time management
- samostatnosť
- aktívny vodič

IDEA solution je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti eventov a reklamy.
ID: 3260705  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou