Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Asistent/ka nákupu/obchodník

ID invest s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 000 EUR/mesiac600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov, evidencia, spracovanie dokumentácie pri nakládkach, kontrola kvality, komunikácia s inštitúciami, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, organizovanie logistiky, správa kancelárie,

Flexibilná pracovná doba, možnosť kariérneho rastu a budovania vlastného tímu. Ostatné bude upresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, schopnosť rozhodovať sa pod tlakom, organizovanosť, precíznosť , zameranie na dosahovanie cieľa, príjemné vystupovanie, schopnosť viesť obchodné rokovania, Ochota cestovať aj na viac dní mimo SK, Dobrý vodič,

Obchodno realizačná spoločnosť zameraná na medzinárodný obchod s drevom, polotovarmi a gulatinou.
ID: 3824737  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 1 000 EUR/mesiac600