JAVA programátor

ICZ Slovakia a. s.

Miesto práce
Soblahovská 2050, okres Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza, návrh a implementácia aplikačnej logiky v jazyku Java
• vývoj vlastných produktov (DMS, procesné riešenia) a ich customizácie podľa potrieb zákazníka
• práca na špecifických projektoch podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka
• tvorba integrácií s ďalšími komponentmi
• údržba programových častí
• tvorba dokumentácie

• prácu na zaujímavých projektoch
• príjemnú firemnú kultúru
• podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy)
• zaujímavé firemné benefity
• kurzy anglického jazyka

Dovoľujeme si oznámiť, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• praktické skúsenosti s vývojom
• výborná znalosť jazyka Java a nástrojov na tejto platforme
• prehľad a znalosť Java knižníc (Spring Framework, JAXB, JAX-WS, JAX-RS, JUnit, messaging, validations)
• znalosť jazyka UML
• znalosť práce s verziovacími systémami
• znalosť jazyka SQL a prístupu k dátam pomocou technológií ORM, MyBatis alebo JDBC
• skúsenosť s niektorým z DB serverov (Oracle, MS SQL, PostgreSQL)
• skúsenosť s niektorým z aplikačných serverov (Tomcat, JBoss, Weblogic)
• schopnosť izolovať problém a navrhnúť riešenie
• veľmi dobré analytické myslenie, orientácia na detail
• zodpovednosť za správnosť, efektívnosť riešenia
• zodpovednosť za kvalitu kódu
• ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
• schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
• zodpovednosť, flexibilita
• vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
Používame:
• Spring a SpringBoot ako platformu
• najlepšie IDE pre Javu – IDEA
• agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (JIRA)
• build automation tools (Gradle, Maven)
• continuous integration (Jenkins)
• version control (Git, Mercurial)
• monitoring riešení

Významný dodávateľ informačných technológií a systémový integrátor ponúka širokú paletu služieb od konzultácií cez dodávky informačných systémov až po úplné prevzatie siete do zverenej správy. Dodávkovo pokrýva oblasti aplikačného softvéru, bezpečnosti a infraštruktúry, najmä v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, obrany, dopravy, financií, výroby, logistiky a bankovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3335757  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou