Oracle programátor

ICOS, a.s. Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacVýška platu bude určená podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen tímu sa budete podieľať hlavne na supportných činnostiach existujúceho programového vybavenia

zázemie v stabilnej spoločnosti
možnosť osobnostného a profesného rastu
možnosť čerpania firemných benefitov

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis na dole uvedenú adresu. Vyrozumieme iba záujemcov pozvaných na vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Požadované znalosti minimálne dvoch programovacích jazykov a technológii z uvedených:
Oracle PL/SQL, Oracle Designer, Oracle Forms Builder, Oracle Report Builder, Oracle Application Express (APEX). Znalosť viacerých výhodou.
- prax v oblasti min 2 roky
- zodpovedný prístup, spoľahlivosť a analytické myslenie

ICOS, a.s. Košice je stabilnou spoločnosťou, ktorá dodáva moderné informačné a riadiace systémy najmä výrobných spoločnostiam už viac ako 32 rokov.
ID: 2992126  Megjelentetés dátuma: 14.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac