Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Prekladateľ - tlmočník

ICM S.p.A., organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prekladanie projektových dokumentácií, zmlúv a iných právnych dokumentov zo Slovenského do Anglického jazyka a opačne, alebo zo Slovenského do Talianskeho jazyka a opačne;
- pozorná kontrola prekladov, kontrola obsahu preloženého textu, oprava preložených textov;
- simultánne tlmočenie počas obchodných a pracovných rokovaní;
- tlmočenie pre zamestnancov, alebo klientov, ktorí nehovoria po anglicky, resp. taliansky;
- sprevádzanie projektového manažéra a hlavného inžiniera na pracovných poradách;
- vykonávanie administratívnych činností ako napríklad dohadovanie pracovných stretnutí, archivovanie preložených dokumentov, a pod. ;

budú predstavené na osobnom pohovore

Prosíme o zaslanie životopisu v Anglickom, alebo Talianskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo, tlmočníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Taliansky jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Trados, MS Word, Excel, PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prekladateľ, tlmočník

Počet rokov praxe

3

od uchádzačov sa očakávajú veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti, precíznosť, dôslednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, schopnosť dodržiavať termíny, ovládanie terminológie FIDIC je výhodou

Spoločnosť je organizačnou zložkou zahraničnej osoby zaoberajúca sa stavebnými prácami.
ID: 4002636  Megjelentetés dátuma: 21.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac