Можливість для людей з України

Kuchár / Kuchárka

ICE BERG PROJECT s. r. o.

Miesto práce
Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
máj 2024
1 600 - 1 900 EUR/mesiac+ príplatky podľa zákonníka práce, konečná výška mzdy závisí od individuálnych schopností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu na pozíciu kuchára/kuchárky do reštaurácie v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly. Náplňou práce je príprava jedál, starostlivosť o kuchyňu, vedenie príručného skladu kuchyne a príprava surovín na ďalšie spracovanie. Výhodou sú skúsenosti s prácou v horských strediskách a záľuba v gastronómii.

- BEZPLATNÉ ZAMESTNANECKÉ UBYTOVANIE
- zamestnanecké stravovanie a zľavy vo všetkách gastro prevádzkach
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít
- možnosť kariérneho rastu
- práca vhodná aj pre páry

Informácie o výberovom konaní

štandardná pracovná doba od 09:00 hod. do 19:00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti a vášeň pre gastronómiu
- zmysel pre čistotu a poriadok na pracovisku
- ochota vzdelávať sa
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť a príjemné vystupovanie

Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly!
Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding. Lyžiarske stredisko Donovaly je s ohľadom na svoj celkový počet 18 zjazdoviek s dĺžkou 11 km, 14 vlekov a dve lanovky jedným z najvybavenejším stredisk na Slovensku. Pozostáva z dvoch rozsiahlych areálov, z ktorých Nová Hoľa je určená skúsenejším lyžiarom a Záhradište hlavne deťom a ľuďom začínajúcim s týmto športom. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúcu nočnú lyžovačku, alebo pohľad na Donovaly z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak vás láka freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok, máme pre vás snowboardový park. Alebo sa chcete korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch? Ani to nie je na Donovaloch žiadny problém! V lete sa Donovaly premenia na oázu pokoja s príjemným prostredím pre relax, ale aj aktívny odpočinok pri turistike alebo cykloturistike v nádhernom prostredí národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra.
Nechajte sa teda zlákať a dajte svojim snom voľnosť v každom ročnom období...

Kontakt

ID: 3948865  Megjelentetés dátuma: 25.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac