Priemyselný inžinier závodu pre logistické procesy

IBBAC, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka v závislosti od znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektový manažment pre interné logistické procesy, ako aj kompletné projekty
- zodpovednosť za vytváranie, zavádzanie a revíziu logistických procesov a súvisiacich dokumentov (MTM, štandardizovaná práca, pracovné postupy)
- kapacitné plánovanie podľa údajov MTM a potrieb zákazníka
- zodpovednosť za proces FMEA
- plánovanie rozvrhnutia pracovísk, usporiadania materiálu a vytváranie dokumentov v AutoCAD
- špecifikácia investícií do technológií, technické sledovanie, riadenie inštalácie a definícia náhradných dielov
- plánovanie / úprava preventívnych plánov údržby zariadení
- zmenový manažment v rámci inžinieringu (ECM/ECO)

Stabilná práca v dynamickej spoločnosti, kariérny rast spolu s firmou, skúsenosti v oblasti Automotive v medzinárodných koncernoch.
Štadnartné pracovné nástroje (Notebook, mobil)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanické inžinierstvo alebo podobný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SAP - Základy
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Mierne pokročilý
MTM - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

znalosť projektového manažmentu
znalosť procesov FMEA, MTM
schopnosť vytvárať a validovať technické dokumenty
organizačné a prezentačné schopnosti
schopnosť efektívne komunikovať
precíznosť a zmysel pre detail
ochota učiť sa nové veci

Dynamická a prosperujúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti Automotive.
Naše služby zahŕňajú:
- projektový manažment,
- poradenstvo v oblasti internej logistiky , optimalizácie výrobných procesov,
- digital factory concept,
- obalové hospodárstvo,
- CAD design

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2593081  Megjelentetés dátuma: 29.5.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac