Junior mzdová účtovníčka

Grant Thornton Slovensko

Miesto práce
Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR + zavedený bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie mzdového účtovníctva pre klientov, spracovanie štatistík, hlásení na daňový úrad, mesačných výkazov, prihlášok a odhlášok zamestnancov, ročných zúčtovaní a iné, pod vedením senior mzdového účtovníka.

Všetky informácie budú vybraným uchádzačom poskytnuté počas osobného pohovoru.

Žiadosť a životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku posielajte na uvedenú adresu poštou alebo emailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivost, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 176448  Megjelentetés dátuma: 25.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR + zavedený bonusový systém