Klientský pracovník

IAD Investments, správ. spol., a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacmzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača, ročné odmeny a bonusy v závislosti od efektivity práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, spracovanie a kontrola klientskej dokumentácie a jej správne zaradenie v rámci informačného systému
• telefonická, poštová, osobná, e-mailová komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
• práca v informačnom systéme správcovskej spoločnosti
• súčinnosť pri vybavovaní reklamácií a sťažností klientov
• odovzdávanie vstupných údajov pre účtovné a finančné oddelenie
• vybavovanie administratívy súvisiacej s fungovaním oddelenia

Nebudete pracovať ako operátor call centra alebo predajca produktov - hlavnou náplňou práce je komunikácia so súčasnými klientmi, obchodnými partnermi a administratíva.

• zodpovedná a samostatná práca v stabilnej a dynamicky rastúcej finančnej inštitúcii
• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• pitný režim a ovocie
• firemné akcie a teambuildingové aktivity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Prijaté životopisy posúdime a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
• zodpovednosť a precíznosť
• minimálne SŠ vzdelanie s maturitou

Bevix, s.r.o. je dcérska spoločnosť IAD Investments, správ. spol., a.s. a pôsobí v oblasti prenájmu a prevádzkovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3841820  Megjelentetés dátuma: 11.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac