Junior software developer .NET – Industry 4.0

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom mladom tíme, pracujúcom v prostredí priemyselnej automatizácie, na vývoji softvérových riešení pre malých a stredných priemyselných výrobcov v oblasti technológií povrchových úprav, radi prijmeme nového kolegu/kolegyňu. Uvítame tímového hráča, ktorý hľadá spoločnosť, s ktorou odštartuje svoju budúcnosť. Ak oceníš komorné pracovné prostredie, bavia ťa nové technolgógie v priemysle, oceníš príležitosť cestovať a vidieť výsledok svojej práce v praxi, sme tu pre teba.

Tvoja budúca pracovná pozícia bude o:

*Vývoji, optimalizácií a údržbe vlastného softwaru na štandardoch Industry 4.0 pre priemyselných zákazníkov,
*Participácií v tíme na riešeniach v priemysle pre zber, analýzu a vyhodnocovanie IIoT dát,
*Analýze a návrhu technického riešenia, poskytovaní podpory pri príprave a realizácii projektov, (aj na strane klienta).
*Aktívnom zapojení a spolupráci s teamom, ktorý integruje komplexný riadiaci software
*Nasadzovaní riešenia do prevádzky,
*Tvorbe a špecifikácií dokumentácie k dodaným riešeniam

Čo Ti ponúkame?

*Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
*Priestor pre kreativitu a individuálny prístup
*Individuálny prístup
*Príležitosť sebarealizácie prostredníctvom zavádzania inovatívnych riešení
na atraktívnych projektoch
*Dynamický rozvíjajúce a meniace sa pracovné prostredie
*PC/mobilný telefón aj na súkromné účely
*Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička
*Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu prostredníctvom školení
*Príležitosť cestovať v rámci EU,
*Práca na projektoch pre významných zákazníkov v rámci EU,
*Ročný bonus
*Bonus za odporučenie vhodného kandidáta

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na počet kandidátov si budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového hráča/hráčku, ktorý/á :

*Ocení príležitosť realizovať sa a nebojí sa iniciovať nové riešenia
*Prináša so sebou skúsenosti s návrhom a implementáciou softwaru
*Má znalosti programovacích jazykov C#, WPF a prostredia Visual Studio
*Má praktickú skúsenosť s vývojom windowsových aplikácii .NET
*Ma skúsenosťami s GIT (alebo podobným systémom na správu zdrojových kódov),
*Výhodou sú skúsenosti z vývoja aplikácii pre priemysel
*Je samostatný, s citom pre detail
*Je proaktívny a ma chuť sa stále zdokonaľovať a učiť sa
*S analytickým prístupom
*So schopnosťou rýchlo sa adaptovať na prichádzajúce zmeny

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4036119  Megjelentetés dátuma: 25.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac