Industry 4.0 & IoT technologický expert

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nové projekty u našich klientov z oblasti priemyslu hľadáme technologického nadšenca pre Industry 4.0. a IoT. Čaká Ťa práca na vývoji nových riešení a produktov, ich adaptácii do biznis prostredia klienta, konzultácie a architektúra sw/hw riešení.

Cieľom bude inovácia a optimalizácia procesov a produkčných výsledkov pomocou nasadenia moderných technológií (IoT, prediktívna analytika) a pomoc zákazníkom z priemyslu s digitálnou transformáciou.

+ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
+ rôzne sociálne benefity
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Pokiaľ by ste mali medzičasom otázky o stave výberového konania, prosím píšte na : [email protected], alebo volajte na tel. uvedený dole.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

+ silné technické zručnosti (bývalý vývojár) kombinované s business acumen
+ znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP, Servlety, EJB, JMS, Swing, LifeRay, Struts, ...
+ znalosť relačných databáz, znalosť Oracle - výhodou
+ znalosť moderných integračných a architektonických princípov
+ prehľad v komunikačných protokoloch
+ implementácia operačných stratégii a schopnosť komplexne pomôcť klientovi riešiť riadenie výroby
+ premena navrhnutých prototypov do reálnych riešení pre klienta s pridanou hodnotou
+ samostatnosť, flexibilita, ťah na bránu

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3334473  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018