Servisný pracovník na stavbách

I.MAR, spol. s r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
770 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisné a dokončovacie práce na stavbách rôzneho druhu (opravy striech, betónovanie, montáž okien, murovanie, tesárske práce a pod.)
- práce v skladových priestoroch spoločnosti
- nakládka a vykládka potrebného materiálu
- starostlivosť o zverené náradie a služobné vozidlo

Pozícii vyhovuje uchádzač s preukázateľnými skúsenosťami v danom odbore.
Uchádzačov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- skúsenosti v odbore – podmienkou
- vzdelanie v odbore – výhodou

Spoločnosť I.MAR, spol. s r. o. je silná, neustále sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá začala písať svoju históriu v roku 2003.
Spoločnosť je zameraná na komplexnú obnovu bytových domov.
V ponuke spoločnosti nájdete renováciu celého objektu – od technického podlažia, cez vstupné priestory, stavebné otvory, balkóny, zateplenie, rekonštrukciu strechy, až po realizáciu systémov na ohrev vody a vykurovanie.
I.MAR, spol. s r. o. poskytuje služby spojené s celým procesom komplexnej obnovy bytového domu a to pomoc pri získavaní financií na revitalizáciu, inžiniering, samotnú realizáciu obnovy a tiež spoľahlivý záručný a hlavne pozáručný servis.
Spoločnosť sa neustále rozvíja a rozširuje portfólio svojich produktov a územnú pôsobnosť, pričom jej cieľom je stať sa voľbou číslo jedna v realizácii komplexnej obnovy bytových domov.
I.MAR, spol. s r. o. poskytuje stabilné zázemie pre aktívnych, cieľavedomých a lojálnych ľudí, ktorí majú záujem podieľať sa na raste a prosperite spoločnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3447611  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 770 Eur